Log in

Data najbliższej edycji: 23-25 IV 2010

MSQ-EXPO Targi Kielce oraz Studio Kolporpress sp. z o.o. zapraszają na imprezę, która w Kielcach odbędzie się po raz pierwszy.

Pod koniec kwietnia 2010 najdynamiczniej rozwijający się ośrodek wystawienniczy w Polsce zmieni się w raj dla motocyklistów, fanów skuterów oraz ekstremalnej jazdy na quadach. Targi Kielce to doskonałe miejsce na tego typu imprezę – to profesjonalizm i najwyższa jakość usług. Co ważne wystawa będzie jedyną w tej części Polski.

Targi Motocykli, Skuterów, Quadów MSQ-EXPO 2010 to propozycja dla wszystkich tych, którzy na trzy dni chcą przenieść się w świat „dwóch kółek”. Spotkanie w Kielcach będzie okazją do wielkiej parady jednośladów i innych pojazdów u progu nowego sezonu motocyklowego. Ponadto swoją ofertę na stoiskach zaprezentują importerzy i dealerzy jednośladów najbardziej znanych marek, serwisy, sklepy, producenci i dystrybutorzy specjalistycznej odzieży i sprzętu.
MSQ-EXPO
Zapraszamy do wzięcia udziału w wystawie, giełdzie oraz licznych wydarzeniach jej towarzyszących. W programie znajdą się między innymi pokazy najnowszych trendów w modzie motocyklowej ze szczególnym uwzględnieniem kobiet i dzieci, pokazy freestyle’u, stunt’u, trial’u, prezentacje najnowszych modeli „jednośladów”. Na terenie Targów Kielce powstanie tor do jazdy motocyklem, a także specjalny teren do jazdy quadami. Osoby powyżej trzynastego roku życia będą mogły przystąpić do egzaminu na kartę motorowerową. Każdy będzie mógł zatem sprawdzić swoje umiejętności. Targi odwiedzi również szereg znanych osób, których pasją są "jednoślady".

MSQ-EXPO 2010 ma na celu nie tylko spotkanie miłośników motocykli, skuterów i quadów, to również świetna okazja do zwrócenia uwagi na bezpieczeństwo jazdy.

http://www.targikielce.pl/index.html?k=msqexpo&s=ogolne