Log in

Regulamin

Kopiowanie, reprodukowanie zamieszczonych materiałów w jakikolwiek sposób w całości lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody Motormax.pl jest zabronione.
  • Kategoria: O nas
  • Odsłony: 2340

O nas

Skąd pomysł na portal motocyklistki.pl?

Szukając w Internecie różnych informacji na temat motocykli, zlotów czy modnych i popularnych typów bike'ów, zwracałam uwagę, czy autorkami wypowiedzi są kobiety. Jakże rzadko mogłam polegać na opinii przedstawicielek tej samej płci!

Gdy zaczynałam przygodę z motocyklem, brak kobiecych uwag nie był niczym dziwnym - kobieta na motocyklu była wystarczającym dziwadłem. Ale obecnie, gdy tyle kobiet łączy ta jedna pasja, wciąż zaskakuje mnie, dlaczego nie chcemy się na TE tematy wypowiadać?

I wiecie, co myślę? Boimy się wypowiadać na forum, bo wymagamy od siebie często więcej, niż mężczyźni. Bo jeśli w wypowiedzi popełnimy jakąś gafę? Odpowiednio nie nazwiemy jakiejś śrubki? Wiadomo - byłybyśmy spalone w świecie motocyklistów...

Dlatego tu chciałabym stworzyć babską strefę do rozmów na tematy motocyklowe i nie tylko. To dobre miejsce na to, żebyśmy mogły bez zahamowań i oglądania się na opinie mężczyzn dzielić się naszą wspólną pasją po kobiecemu.

 

 

Nie udawajmy, że jesteśmy takie same jak mężczyźni.
Nie jesteśmy ani gorsze, ani lepsze.
Jesteśmy INNE.

 

 

Kto tworzy ten portal?

Portal tworzą motocyklistki i wszyscy, które dzielą z nami motorową pasję. Zapraszam do współpracy wszystkie panie, dziewczyny i kobiety, które chcą i mają coś do powiedzenia.

To jest miejsce na nasze artykuły, reportaże, wywiady, zdjęcia, opinie, porady, plotki...

To jest miejsce dla nas.

 

 

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współtworzenia portalu - możecie przesyłać nam Wasze reportaże, zdjęcia, artykuły na dowolne tematy,
a także propozycje, co chcielibyście w portalu znaleźć.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gwarantujemy sobie prawo do publikowania wybranych treści i zdjęć.

  • Kategoria: O nas
  • Odsłony: 6357